Eng Рус Укр

Інтернет технології для бізнесу


ПОСЛУГИ
НАШІ РОБОТИ
ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
КОНТАКТИ

Пошук
Пошук

Останній проект
ТОВ Ларвідж


Питання та відповіді


Яка у Вас процедура роботи з клієнтом?
 Спочатку обговорюємо який сайт потрібен клієнту, для яких цілей, порядок оплати нашої роботи. Потім підписуємо договір і починаємо роботу.  Ближче до закінчення роботи навчаємо клієнта користування системою управління сайтом, він може заповнювати сайт своєю інформацією. По завершенню підписуються акти виконаних робіт та сайт здається в експлуатацію.

Чи працюєте  Ви за безготівковим розрахунком?
 Ми можемо працювати як за готівковим, так і безготівковим розрахунках, форма діяльності нашої організації дозволяє це робити.  Незалежно від способу розрахунку підписується договір, в якому зазначено вартість і терміни, які ми в односторонньому порядку змінити не можемо.

 Які у мене гарантії, що ваша робота мені сподобається?
До того як приступати до роботи, ми проведемо з вами роботу наступного характеру: визначимо цільову аудиторію сайту, ваших конкурентів на ринку, специфіку ринку товарів / послуг, якими Ви займаєтеся. При розробці кожен етап роботи показується клієнту, виявляються побажання, зауваження, які  будуть усунуті, і при наступних етапах не допущені. Якщо, незважаючи на все це наша робота не влаштує клієнта - завжди є два шляхи: повернення грошей або перероблення роботи, яким з цих шляхів йти - вирішуємо разом.

Чи можна платити поступово?
Так, у нас є така можливість, і ми в ній зацікавлені. Великі, серйозні проекти розбиваються на кілька етапів, після завершення кожного етапу відбувається його здача в експлуатацію. Наприклад - спочатку створюється базовий сайт. Потім до нього додаються функції пошуку, карти сайту, роботи з новинами.  Після чого робиться реєстрація користувачів, розсилання.  І на закуску - форум, обмін інформацією.

Що робити, якщо після cдачі сайту в мене виникнуть питання по ньому?
 Відповідь одна - задавати їх в нашу службу підтримки.

А якщо будуть виникати помилки?
 Сайти, розроблені нами, мають довічну гарантію виправлень помилок, які можуть виникнути при їх експлуатації.  Під помилками не розуміється безкоштовний новий дизайн тому що старий хочеться замінити.


Вхід для клієнтів
Користувач

Пароль
Увійти
Ольга Срівастава
Директор агенції "Лотос Vip"


Copyright: Werney Inc. Все права защищены.

Тел: +38 (044) 223-42-24