Eng Рус Укр

Інтернет технології для бізнесу


ПОСЛУГИ
Дизайн
Управління інформацією
Допомога і підтримка
Електронна торгівля
Статистика
Пошукова оптимізація
НАШІ РОБОТИ
ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
КОНТАКТИ

Пошук
Пошук

Останній проект
ТОВ Ларвідж


Управління інформацією


 

 

Для того щоб сайт жив, а не лежав мертвим грузом на балансі, інформація, представлена на сайті, повинна бути актуальною. Клієнт стає все більше вимогливим, сьогодні йому потрібен один товар, завтра інший, і якщо компанія не зможе реагувати на зміну потреб клієнта - клієнт змінить свого постачальника товарів чи послуг.

На ринку існує безліч загальнодоступних систем, наприклад Joomla, E-107, Typo3. Ми не радимо працювати з компаніями, які вам зроблять сайт на загальнодоступній системі.
Варто зловмисникові набрати в пошукачу фразу "Злам Joomla", "Вразливість Joomla" і пошуковик видасть зловмисникові тисячі результатів з практичними прикладами як використовувати ті чи інші слабкі місця у встановленій системі. Крім того, система буде виглядати громіздкою, і користувач буде довго розбиратися з непотрібною йому функціональністю. До переваг загальнодоступних систем можна віднести невисоку вартість їх впровадження та низькі вимоги до кваліфікації програмістів, які їх впроваджують. Одна справа взяти чужу програмку і навчитися її використовувати, інша - написати свою.

Наші клієнти використовують систему управління інформацією, розроблену нами. Ключовими її особливостями є простота роботи і захищеність.


Вхід для клієнтів
Користувач

Пароль
Увійти
Катя Попова
Керівник проекту Балунішка


Copyright: Werney Inc. Все права защищены.

Тел: +38 (044) 223-42-24